IV. Ticaret Müşavirleri Konferansı

30 Nisan -2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara’da Ticaret Bakanlığımızın organizasyonu ve dünya genelindeki Ticaret Müşavirlerimizin katılımı ile IV. Ticaret Müşavirleri Konferansı gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda, Ticaret Bakanlığımız koordinasyonu ve Meclisimiz organizasyonu ile 2 Mayıs 2019, Perşembe saat 10:00 – 13:30 arasında Ticaret Müşavirlerimiz ile ihracatçılarımızın bir araya gelecekleri ikili görüşmeler planlanmaktadır.

İkili görüşmelerde, ihracatçılarımızın ilgili oldukları coğrafyalardaki güncel dış ticaret uygulamaları, yeni ve potansiyel iş imkânları ile mevcut ticari ilişkilerde Ticaret Müşavirleri aracılığı ile istişare edilerek, var ise karşılaşılan sorunların giderilmesi, talep ve önerilerin gündeme getirilmesi ve ihracat hacmimize olumlu ivme kazandırılması hedeflenmektedir.

Yurtdışında görevli Ticaret Müşavirlerimiz ile dış ticaret camiasının buluşacağı, ihracatçılarımızın hedef ve ilgi alanında bulunan ülkeler konusunda önemli ve güncel bilgileri temin edebilecekleri etkinliğe katılımınızdan onur duyarız. Türkiye İhracatçılar Meclisi

IV.Ticaret Müşavirleri Konferansı Program Akışı

Tarih: 2 Mayıs 2019, Perşembe Ankara

Saat: 10:00-13:30 – Ticaret Müşavirleri ile Karşılıklı Görüşmeler

Yer: JW Marriott Otel, Ankara, Angora Salonu

Adres: Kızıl Irmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 1 Söğütözü /ANKARA

Detaylı bilgi için: ops@tim.org.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz