Dünyanın En Büyük Cruise Gemilerine Su Parkları 

Polin Waterparks şirketinin imzasını taşıyan, Yolcu gemileri ya da diğer bilinen adı ile Cruise’lardaki, denizin üzerinde yüzen dev su parkları görenleri büyülüyor. Sanki Onlar bir gemi değil, adeta yüzen su parkı, hem de en büyük yolcu gemilerinin de içinde bulunuyor.

Dünyanın en büyük Cruise gemileri, su parkları ve atraksiyonlarının tasarım, mühendislik, üretim ve montajında global pazar lideri olan Polin Waterparks ile birlikte su parkı için tesisin atmosferini zenginleştirecek projelere imza attı.

Cruise gemilerinde su parkı olmazsa olmazlar arasında artık. Polin Waterparks, daha öncesinde de Royal Caribbean Cruises, Carnival Cruises, P&O Cruises ve MSC Cruises gibi dünya devleriyle açık denizlerde eğlence noktası olan ve büyük ses getiren başarılı projeler gerçekleştirdi.

Carnival Sunshine Cruise Waterpark, USA
Carnival Sunshine Cruise Waterpark, USA

Cruise su parkı projeleri Polin Waterparks’ın mühendislik dehasını, stabil olmayan bir platformda, yüksek rüzgar güçlerine dayanım isteyen özel tekniklerle bir kez daha kanıtladı.

Polin Waterparks, bu gemilerin su parklarında; kayma parkuru boyunca heyecanlı bir yarış yapma ve her kaydırağa yarış başlangıcını belirleyecek ve kayma güvenliğini arttıracak özel bir trafik ışık sistemi, ayrıca kazananı belirlemek için her bir kaydıraktan kayan kisinin kayma zamanını gösteren skorbord ve denizin üstenden kayıyor hissi veren özel ışık efektleri, doğal ışık efektleri, özel desen efektleri ve tamamen şeffaf su kaydırakları seçeneklerin eklenmesiyle sunduğu imkanlarla kayma deneyimini daha da heyecanlı hale getiriyor.

hots water
hots water

Heyecanın, eğlencenin tanımı herkes için, her an için farklıdır. Bazıları ülke ülke gezmeyi, bazıları dans etmeyi, bazıları da bağıra bağıra şarkı söylemek için konsere gitmeyi tercih eder. Ama sonucu hepimiz için aynıdır; yüzlerde ki gülümseme!

Cruise’larda ise gülümsemenin adı belli: Polin Waterparks.

Polin Waterparks Cruise Projeleri;

  • Dr.Seuss Waterpark,
  • Symphony of the Seas,
  • Dawn Princess Cruises,
  • Harmony of the Seas,
  • Carnival Waterworks Waterpark,
  • MSC Preziosa Ship,
  • WaterWorks waterpark,
ms carnival horizon
ms carnival horizon

Polin Waterparks Hakkında

1976 yılında İstanbul’da kurulan Polin Waterparks, su parkları tasarım, üretim, mühendislik ve montajında A’dan Z’ye hizmet sunan bir su parkı tedarikçisidir. Su kaydırağı üreticileri arasında globalde en yüksek üretim kapasitesine sahiptir. 105 ülkede kendi markasıyla 3000’den fazla su parkı projesi gerçekleştiren Polin Waterparks; “Daima Yenilikçi”, “Dünya Çapında Üstün Kalite” ve “Teknoloji Liderliği” vizyonuyla global su parkı sektöründe birçok yeniliğe imza atmıştır. Bugün birçok ülkenin, hatta kıtanın en büyük ve ödüllü su parklarında Polin Waterparks imzası vardır. Dünya’nın en geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Polin’in 2010 yılında lanse ettiği King Cobra kaydırağı 7 yıl üst üste Avrupa’ nın en iyi su kaydırağı seçilmiştir.

Carnival-Sunshine-Cruise-Waterpark,-USA
Carnival-Sunshine-Cruise-Waterpark,-USA

Polin 2006 yılından bu yana kaydıraklarını iki tarafı parlak yüzeyli ve pürüzsüz, daha mukavim ama daha hafif, görselliği mükemmel ürün elde etme gibi önemli avantajları olan RTM (Resin Transfer Molding) kapalı kalıp teknolojisiyle üretmeye başlamıştır. Bu teknoloji kaydırak üretiminde en ileri noktadır. Polin böylece, bu üretim tekniğini kullanarak üretim yapan ilk ve tek Avrupa’ lı su kaydırağı üreticisi olmuştur.

Cruise Polin Waterpark
Cruise Polin Waterpark

105 ülkede kendi markasıyla 3000’in üzerinde su parkı projesini hayata geçirmis olan Polin, sektöründe dünyanın en genis ürün çesitliliğine sahip markası olarak biliniyor. Polin bugüne kadar Six Flags, Palace Entertainment, Cartoon Network, Aspro Parks, Royal Carribean, Carnival, MSC, Rixos gibi dünyanın önde gelen gruplarıyla çalısarak basarılı birçok projeyi tamamladı. Bu çalısmaların sonucunda 2016 yılında TİM tarafından açıklanan “İhracatta İlk 1000” Türkiye’nin en çok ihracat yapan sirketler sıralamasında 533. sırada yer alırken, 2017’de 359. sıraya yükseldi. 2014 yılından beri de TİM’in yayınladığı ARGE’ye en çok yatırım yapan 250 şirketten biri olmaya devam etmektedir.

Polin Waterparks Experience” videomuzu izleyiniz.

İletisim: Sohret Pakis / Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü

Tel.: (+90 262) 656 64 67

Email: sohret.pakis@polin.com.tr  Web Sitesi İçin Tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz